Zimní sporty, které vám pomohou s hubnutím

Zima je spojena s nezdravým jídlem, oslavami obžerství a tichému lenošení v teplém domově. I když i v zimě je možné se hýbat, většina lidí inklinuje spíše ke gaučingu a jejich jedinou pohybovou aktivitou tak bývá procházka do kuchyně anebo nákupy dalších zásob jídla. Donutit se sportovat během zimy je nelehký úkol.

20.1.2019

Hubnutí

Ryby a hubnutí

Je škoda, že velký počet lidí jí ryby pouze v průběhu Vánoc, jde totiž o ideální potravinu pro hubnutí. Ryba je totiž velmi dobrým zdrojem svalové bílkoviny, přičemž se vyznačuje nízkým obsahem kalorií. A to přesto, že jsou některé druhy mastné nebo olejnaté. Tento tuk je veskrze zdravý, protože jde především o omega 3 mastné kyseliny. Pokud chcete zhubnout, jezte ryby nejen o Vánocích.

1.1.2019

Hubnutí, Výživa

Tuky

Po nepřátelském postoji k cukrům, tu máme tuky. Ty jsou veřejností nenáviděné snad ještě více. Vzhledem k tomu, že se na ně po dlouhá léta dívali nevraživě i lékaři. Nabyli dojmu, že když je vyřadíme z jídelníčku zcela, vytlačíme je i z těla. Jenže, ani bez tuků se nedá žít.

19.12.2018

Výživa

Silový trénink

Metod, s nimiž můžete zhubnout a nabrat svalovou hmotu, je spousta. Byla by však škoda, kdybyste nevyzkoušeli silový trénink. Jde totiž o velmi účinnou metodu, která dost výrazně zrychlí váš váhový úbytek. Jeho velkou výhodou je i to, že jej nemusíte praktikovat pouze v posilovně, ale klidně i doma. Není určena pouze pro sportovce nebo pouze pro muže, je vhodná i pro ženy.

6.12.2018

Nabírání svalové hmoty

Výživové doplňky pro hubnutí

Reklamy slibují zázračné zhubnutí, odborníci však varují, bez dřiny to prý nejde. Výživové doplňky jsou podle nich jen dobrý marketing, který cílí na to, že lidé by rádi zhubli, rychle, bezbolestně a bez útrap. Je to však vůbec možné? A vážně neexistují žádné výživové doplňky, které by mohly s hubnutím pomoci?  

23.11.2018

Výživa